Описание
| Основни характеристики на климатика | |
| Мощност на охлаждане | 1.40 – 5.10 – 6.20 kW |
| Мощност на отопление | 1.36 – 5.62 – 6.60 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане | 0.30 – 1.55 – 2.11 kW |
| Консумирана мощност на отопление | 0.27 – 1.52 – 1.85 kW |
| SEER (Сезонен коефициент на охлаждане): | 6.45 |
| SCOP (Сезонен коефициент на отопление): | 4.42 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 276 / 1236 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане: | +10 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 18 °C |
| Хладилен агент: | R32 |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Вътрешно тяло | |
| Размери: | 288 x 770 x 234 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 9.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | 47 / 39 / 33 / 30 dB |
| Ниво на шум на отопление | 47 / 39 / 33 / 30 dB |
| Външно тяло | |
| Размери: | 615 x 845 x 300 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 39 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | 51 / – / – / – dB |
| Ниво на шум на отопление | 51 / – / – / – dB |










Отзиви
Все още няма отзиви.