Описание
| Основни характеристики на климатика | |
| Мощност на охлаждане | 2.30 – 7.10 – 7.30 kW |
| Мощност на отопление | 2.30 – 8.00 – 9.00 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане | 0.44 – 2.38 – 2.54 kW |
| Консумирана мощност на отопление | 0.50 – 2.46 – 2.74 kW |
| SEER (Сезонен коефициент на охлаждане): | 5.30 |
| SCOP (Сезонен коефициент на отопление): | 3.81 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 459 / 2334 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление | A / A |
| Работна температура на охлаждане: | +10 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 18 °C |
| Хладилен агент: | R32 |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Вътрешно тяло | |
| Размери: | 297 x 990 x 273 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 13 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | 48 / 42 / 38 / 31 dB |
| Ниво на шум на отопление | 48 / 42 / 38 / 31 dB |
| Външно тяло | |
| Размери: | 695 x 930 x 350 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 45 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | 54 / – / – / – dB |
| Ниво на шум на отопление | 54 / – / – / – dB |







Отзиви
Все още няма отзиви.