Описание
| Основни характеристики на климатика | |
| Мощност на охлаждане | 1.30 – 2.00 – 2.60 kW |
| Мощност на отопление | 1.30 – 2.50 – 3.50 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане | 0.31 – 0.50 – 0.72 kW |
| Консумирана мощност на отопление | 0.25 – 0.52 – 0.95 kW |
| SEER (Сезонен коефициент на охлаждане): | 6.79 |
| SCOP (Сезонен коефициент на отопление): | 4.65 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 104 / 662 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление | A++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане: | +10 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 18 °C |
| Хладилен агент: | R-32 |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Вътрешно тяло | |
| Размери: | 286 x 770 x 225 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 9 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | 39 / – / 25 / 20 dB |
| Ниво на шум на отопление | 39 / – / 28 / 21 dB |
| Външно тяло | |
| Размери: | 550 x 740 x 343 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 28 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | 46 / – / – / – dB |
| Ниво на шум на отопление | 47 / – / – / – dB |




Отзиви
Все още няма отзиви.