Описание
| Основни характеристики на климатика | |
| Мощност на охлаждане | 0.90 – 2.50 – 3.80 kW |
| Мощност на отопление | 0.80 – 2.80 – 5.00 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане | – / 0.48 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление | – / 0.56 / – kW |
| SEER (Сезонен коефициент на охлаждане): | 9.47 |
| SCOP (Сезонен коефициент на отопление): | 5.20 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 92 / 647 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление | A+++ / A+++ |
| Работна температура на охлаждане: | -10 ~ 50 °C |
| Работна температура на отопление | -20 ~ 24 °C |
| Хладилен агент: | R32 |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Вътрешно тяло | |
| Размери: | 298 x 804 x 252 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 11.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | 41 / – / 25 / 19 dB |
| Ниво на шум на отопление | 39 / – / 27 / 20 dB |
| Външно тяло | |
| Размери: | 610 x 923 x 367 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 36 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | – / 46 / – / – dB |
| Ниво на шум на отопление | – / 47 / – / – dB |




Отзиви
Все още няма отзиви.