Описание
| Основни характеристики на климатика | |
| Мощност на охлаждане | 1.50 – 4.20 – 5.20 kW |
| Мощност на отопление | 1.50 – 5.40 – 6.20 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане | – / 1.00 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление | – / 1.29 / – kW |
| SEER (Сезонен коефициент на охлаждане): | 8.11 |
| SCOP (Сезонен коефициент на отопление): | 5.00 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 181 / 1120 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление | A++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане: | -10 ~ 50 °C |
| Работна температура на отопление | -20 ~ 24 °C |
| Хладилен агент: | R32 |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Вътрешно тяло | |
| Размери: | 298 x 804 x 252 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 11.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | 45 / – / 30 / 21 dB |
| Ниво на шум на отопление | 45 / – / 29 / 21 dB |
| Външно тяло | |
| Размери: | 610 x 923 x 367 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 49 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | – / 48 / – / – dB |
| Ниво на шум на отопление | – / 49 / – / – dB |




Отзиви
Все още няма отзиви.