Описание
| Основни характеристики на климатика | |
| Мощност на охлаждане | 1.70 – 5.00 – 5.30 kW |
| Мощност на отопление | 1.70 – 5.80 – 6.50 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане | – / 1.36 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление | – / 1.40 / – kW |
| SEER (Сезонен коефициент на охлаждане): | 7.80 |
| SCOP (Сезонен коефициент на отопление): | 4.80 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 224 / 1312 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление | A++ / A++ |
| Работна температура на охлаждане: | -10 ~ 50 °C |
| Работна температура на отопление | -20 ~ 24 °C |
| Хладилен агент: | R32 |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Вътрешно тяло | |
| Размери: | 298 x 804 x 252 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 11.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | 46 / – / 33 / 27 dB |
| Ниво на шум на отопление | 46 / – / 34 / 31 dB |
| Външно тяло | |
| Размери: | 734 x 954 x 401 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 49 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | – / 48 / – / – dB |
| Ниво на шум на отопление | – / 49 / – / – dB |




Отзиви
Все още няма отзиви.