Описание
| Основни характеристики на климатика | |
| Мощност на охлаждане | 2.30 – 7.10 – 8.50 kW |
| Мощност на отопление | 2.30 – 8.20 – 10.20 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане | – / 2.34 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление | – / 2.57 / – kW |
| SEER (Сезонен коефициент на охлаждане): | 6.20 |
| SCOP (Сезонен коефициент на отопление): | 4.10 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 401 / 2117kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление | А++ / А+ |
| Работна температура на охлаждане: | -10 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Хладилен агент: | R32 |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Вътрешно тяло | |
| Размери: | 299 x 998 x 292 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 14.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | 47 / – / 38 / 32 dB |
| Ниво на шум на отопление | 46 / – / 37 / 34 dB |
| Външно тяло | |
| Размери: | 734 x 954 x 401 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 55 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | 48 / – / 44 / – dB |
| Ниво на шум на отопление | 49 / – / 45 / – dB |




Отзиви
Все още няма отзиви.