Описание
| Основни характеристики на климатика | |
| Мощност на охлаждане | 1.40 – 4.20 – 4.30 kW |
| Мощност на отопление | 1.40 – 4.60 – 5.00 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане | 0.31 – 1.27 – 1.50 kW |
| Консумирана мощност на отопление | 0.25 – 1.24 – 1.40 kW |
| SEER (Сезонен коефициент на охлаждане): | 6.50 |
| SCOP (Сезонен коефициент на отопление): | 4.30 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 226 / 1075 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане: | -10 ~ 48 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Хладилен агент: | R32 |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Вътрешно тяло | |
| Размери: | 286 x 770 x 225 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 9 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | 45 / – / 30 / 22 dB |
| Ниво на шум на отопление | 44 / – / 28 / 22 dB |
| Външно тяло | |
| Размери: | 550 x 740 x 343 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 28 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | 48/ – / – / – dB |
| Ниво на шум на отопление | 48/ – / – / – dB |




Отзиви
Все още няма отзиви.