Описание
| Основни характеристики на климатика | |
| Мощност на охлаждане | 1.7 – 6.0 – 7.0 kW |
| Мощност на отопление | 1.7 – 6.4 – 8.0 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане | 0.33 – 1.85 – 2.98 kW |
| Консумирана мощност на отопление | 0.46 – 1.63 – 2.79 kW |
| SEER (Сезонен коефициент на охлаждане): | 6.15 |
| SCOP (Сезонен коефициент на отопление): | 4.06 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 342 / 1655 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане: | -10 ~ 48 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Хладилен агент: | R-32 |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Вътрешно тяло | |
| Размери: | 295 x 990 x 263 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 14 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | 45 / – / 36 / 33 dB |
| Ниво на шум на отопление | 44 / – / 35 / 32 dB |
| Външно тяло | |
| Размери: | 735 x 825 x 300 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 47 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | 49 / – / – / – dB |
| Ниво на шум на отопление | 49 / – / – / – dB |




Отзиви
Все още няма отзиви.