Описание
| Основни характеристики на климатика | |
| Мощност на охлаждане | 0.90 – 3.51 – 4.40 kW |
| Мощност на отопление | 0.90 – 3.81 – 4.70 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане | 0.13 – 0.99 – 1.42 kW |
| Консумирана мощност на отопление | 0.14 – 0.99 – 1.51 kW |
| SEER (Сезонен коефициент на охлаждане): | 7.20 |
| SCOP (Сезонен коефициент на отопление): | 4.10 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 238 /1076 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане: | -15 ~ 50 °C |
| Работна температура на отопление | -25 ~ 30 °C |
| Хладилен агент: | R-32 |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Вътрешно тяло | |
| Размери: | 293 x 837 x 200 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 9.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | 41 / 33 / 27 / 25 dB |
| Ниво на шум на отопление | 41 / 33 / 27 / 25 dB |
| Външно тяло | |
| Размери: | 555 x 732 x 330 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 25.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | – / 52 / – / – dB |
| Ниво на шум на отопление | – / 52 / – / – dB |




Отзиви
Все още няма отзиви.