Описание
| Основни характеристики на климатика | |
| Мощност на охлаждане | 0.9 – 3.2 – 3.7 kW |
| Мощност на отопление | 1.0 – 3.6 – 4.6 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане | – / 0.910 / – kW |
| Консумирана мощност на отопление | – / 0.930 / – kW |
| SEER (Сезонен коефициент на охлаждане): | 7.30 |
| SCOP (Сезонен коефициент на отопление): | 4.40 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 172 / 1012 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление | A++/А+ |
| Работна температура на охлаждане: | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Хладилен агент: | R32 |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Вътрешно тяло | |
| Размери: | 267 x 783 x 210 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 7 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | 45 / 36 / 23 / – dB |
| Ниво на шум на отопление | 44 / 36 / 28 / – dB |
| Външно тяло | |
| Размери: | 540 x 645 x 275 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 27 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | – / 47 / – / – dB |
| Ниво на шум на отопление | – / 48 / – / – dB |



Отзиви
Все още няма отзиви.