Описание
| Основни характеристики на климатика | |
| Мощност на охлаждане | 1.30 – 2.56 – 3.00 kW |
| Мощност на отопление | 1.30 – 2.84 – 4.00 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане | 0.30 – 0.76 – 1.15 kW |
| Консумирана мощност на отопление | 0.28 – 0.75 – 1.35 kW |
| SEER (Сезонен коефициент на охлаждане): | 6.84 |
| SCOP (Сезонен коефициент на отопление): | 4.45 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 132 / 700 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане: | +10 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 18 °C |
| Хладилен агент: | R32 |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Вътрешно тяло | |
| Размери: | 288 x 770 x 234 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 9 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | 40 / 33 / 26 / 21 dB |
| Ниво на шум на отопление | 40 / 33 / 26 / 21 dB |
| Външно тяло | |
| Размери: | 550 x 658 x 273 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 24 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | 45 / – / – / – dB |
| Ниво на шум на отопление | 45 / – / – / – dB |









Отзиви
Все още няма отзиви.