Описание
| Основни характеристики на климатика | |
| Мощност на охлаждане | 0.80 – 2.70 – 3.80 kW |
| Мощност на отопление | 0.90 – 3.00 – 4.25 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане | 0.18 – 0.67 – 1.28 kW |
| Консумирана мощност на отопление | 0.19 – 0.68 – 1.34 kW |
| SEER (Сезонен коефициент на охлаждане): | 8.50 |
| SCOP (Сезонен коефициент на отопление): | 4.60 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 187 / 893 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане: | -15 ~ 50 °C |
| Работна температура на отопление | -25 ~ 30 °C |
| Хладилен агент: | R-32 |
| Гаранция: | 24 месеца |
| Вътрешно тяло | |
| Размери: | 293 x 837 x 200 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 9.5 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | 38 / 34 / 26 / 22 dB |
| Ниво на шум на отопление | 38 / 34 / 26 / 22 dB |
| Външно тяло | |
| Размери: | 555 x 732 x 330 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 25 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | – / 50 / – / – dB |
| Ниво на шум на отопление | – / 50 / – / – dB |




Отзиви
Все още няма отзиви.