Описание
| Основни характеристики на климатика | |
| Мощност на охлаждане | 0.9 – 2.5 – 3.1 kW |
| Мощност на отопление | 1.0 – 2.8 – 4.1 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане | 0.710 kW |
| Консумирана мощност на отопление | 0.690 kW |
| SEER (Сезонен коефициент на охлаждане): | 6.80 |
| SCOP (Сезонен коефициент на отопление): | 4.10 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 160 / 1027 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление | А++/А+ |
| Работна температура на охлаждане: | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Хладилен агент: | R32 |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Вътрешно тяло | |
| Размери: | 267 x 783 x 210 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 7 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | 45 / 34 / 23 / – dB |
| Ниво на шум на отопление | 43 / 34 / 26 / – dB |
| Външно тяло | |
| Размери: | 540 x 645 x 275 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 25 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | – / 47 / – / – dB |
| Ниво на шум на отопление | – / 45 / – / – dB |




Отзиви
Все още няма отзиви.