Описание
| Основни характеристики на климатика | |
| Мощност на охлаждане | 1.80 – 6.23 – 7.00 kW |
| Мощност на отопление | 1.48 – 6.40 – 8.00 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане | 0.38 – 1.89 – 2.05 kW |
| Консумирана мощност на отопление | 0.33 – 1.68 – 2.35 kW |
| SEER (Сезонен коефициент на охлаждане): | 6.40 |
| SCOP (Сезонен коефициент на отопление): | 4.24 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 340 / 1354 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление | A++ / A+ |
| Работна температура на охлаждане: | +10 ~ 46 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 18 °C |
| Хладилен агент: | R32 |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Вътрешно тяло | |
| Размери: | 297 x 990 x 273 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 13 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | 48 / 42 / 38 / 31 dB |
| Ниво на шум на отопление | 48 / 42 / 38 / 31 dB |
| Външно тяло | |
| Размери: | 615 x 845 x 300 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 39 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | 54 / – / – / – dB |
| Ниво на шум на отопление | 54 / – / – / – dB |







Отзиви
Все още няма отзиви.