Описание
| Основни характеристики на климатика | |
| Мощност на охлаждане | 2.3 – 7.1 – 7.30 kW |
| Мощност на отопление | 2.3 – 8.2 – 9.00 kW |
| Консумирана мощност на охлаждане | 0.45 – 2.77 – 3.27 kW |
| Консумирана мощност на отопление | 0.62 – 2.60 – 3.31 kW |
| SEER (Сезонен коефициент на охлаждане): | 5.15 |
| SCOP (Сезонен коефициент на отопление): | 3.81 |
| Годишен разход на електроенергия (Охлаждане / Отопление) | 483 / 2278 kWh |
| Енергиен клас на охлаждане / отопление | А / А |
| Работна температура на охлаждане: | -10 ~ 48 °C |
| Работна температура на отопление | -15 ~ 24 °C |
| Хладилен агент: | R-32 |
| Гаранция: | 36 месеца |
| Вътрешно тяло | |
| Размери: | 295 x 990 x 263 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 14 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | 46 / 42 / 37 / 34 dB |
| Ниво на шум на отопление | 45 / 41 / 36 / 33 dB |
| Външно тяло | |
| Размери: | 734 x 870 x 373 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло: | 50 кг |
| Ниво на шум на охлаждане | 52 / – / – / – dB |
| Ниво на шум на отопление | 52 / – / – / – dB |




Отзиви
Все още няма отзиви.